• אבן חושן

ספרים במהדורות מיוחדות באבן חושן

ספרים במהדורות מיוחדות באבן חושן

 

לקראת יריד הספרים בירושלים תוציא אבן חושן, הוצאת ספרים ביבליופיליים (מהדורות מצומצמות, ממוספרות וחתומות) שישה ספרים חדשים.

"אברהם בבוקר", מאת משה שמיר, כולל סיפור קצר, מחזה ומסה, שנכתבו בתקופות שונות על עקדת יצחק. את ספרי המהדורה מלווים שלושה פיתוח מתכת של מנשה קדישמן. הספר ממוספר וחתום בידי הסופר והאמן והוא יצא בשתי מהדורות: הדפסת בלט בכריכה ידנית של 175 עותקים, ומחירה 120 שקל, ומהדורה ביבליופילית חתומה וממוספרת במחיר של 240 שקל. "גניאלוגיה", מאת ישראל פנקס, מבחר פואמות מלוות בתחריט של יוסף הירש, יצא במהדורה רגילה ובמהדורה מיוחדת, חתומה על ידי המשורר והאמן.

"שמלות המשי של גברת קליין", סיפור קצר מאת יהודית הנדל, ילווה בהדפסים של הציירת הקנדית רחל רובינשטיין קפלן, במהדורה חתומה וממוספרת. "ארבע שעות גג, דיוקנאות בשירה ובציור" הוא ספר ובו דיוקנאות של 19 משוררים שצייר יאן ראוכוורגר, כל דיוקן מלווה בשיר של המשוררים שצוירו: יונה וולך, אבות ישורון, פנחס שדה, אצ"ג, מאיר ויצלטיר, מאיה בז'רנו, נתן זך, דליה רביקוביץ ועוד. הספר יצא במהדורה רגילה ובמהדורה מיוחדת. "הגדת אנסבך", הגדה של פסח מאוירת מהמאה ה- 18, תצא במהדורה מצומצמת, ו"עליך אחלום חרישית", מבחר משיריה של אלזה לסקר-שילר, בתרגומו של נתן זך, ייצא גם במהדורה מצומצמת, דו-לשונית, שתלווה בתחריט מקורי בשלושה צבעים של יגאל תומרקין.

עבור לתוכן העמוד